Ana sayfa Hukuki Uyarı

Hukuki Uyarı

Darusselam Hukuki Uyarı

DARUSSELAM.COM KULLANIMI HAKKINDA UYARI

Web sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanununa uygun olarak yayın yapmaktadır. Sitemizde yayınlanan haber ve fotoğraflar, ilgili sayfamıza link vermek koşulu ile yayınlanabilir.

Aksi durumlarda art niyetli kişi ve/veya kuruluşlar ile ilgili her türlü yasal hakkımız saklıdır.

Web sitemizdeki hiçbir eser, yazı veya materyal, izin almaksızın, kısmen ve/veya tamamen, ticari amaçla başka bir web sitesinde, kitapta veya dergide yayınlanamaz, her türlü dijital ortamlarda kullanılamaz. Web sitemiz bu çerçevede 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ile birlikte uluslararası kopya koruması(© Copyright)na tâbîdir.

Nasıl Yeniden Yayınlarım?

Darusselam.com’da yayınlanan bir içeriği içeriği, kaynak listesinde yahut yazı altında, içeriğin ilgili sayfasına tıklanabilir aktif bir link içerecek şekilde ve kısmen olmak üzere yeniden yayınlayabilirsiniz. İçeriğin tamamının kopyalanması ya da kaynak gösterilmeden kısmen de olsa yeniden yayınlanması yasaktır.

Hak Sahipleri Kimlerdir?

Darusselam.com web site içeriğini oluşturan tüm yazı, resim/fotoğraf, ses dosyası ve diğer zengin medyanın fikrî mülkiyet hakları, kendisini oluşturan/üreten yazar yahut diğer telif sahibi kişiye aittir. Bu itibarla, yayınlanan bir içerik hakkında telif iddiasında bulunmak istediğiniz takdirde web site yönetimi ile irtibat kurabilirsiniz.

Kullanım şartlarına riayet edilmediği durumlarda Darusselm.com tarafından hukuki hakların korunmasına yönelik adımlar atılabildiğini unutmayınız.