PAYLAŞ
İçimizdeki CIA ve MOSSAD Ajanları
PDF'e AktarYazdır

İçimizdeki Ajanlar deyince irkilen bizlere Üveys Akı Hoca Efendi yine bakmadığımız bir zaviyeden gördüklerini bize aktarıyor. CIA ve MOSSAD’ın bir manifestosu olsa içindeki Osmanlı, Türk ve Türkiye maddeleri, en önemli vazife alanlarından birinin dinimiz, diğerinin coğrafyamız olduğunu ortaya koyma cihetinden, şaşırtıcı olmayacaktır. Üveys AKI Hoca Efendinin kendi üslûbunda uyandırıcı yazılarının tamamına sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Memleketimizde faaliyet gösteren Mossad veya CIA ajanlarının, İsrail veya ABD doğumlu, Moşe yada John isimli kişiler falan olmasını bekliyorsanız yanılıyorsunuz.

Tersine Erzurum, Konya gibi Anadolu illerinde doğmuş, Ahmet, Mehmet, Hasan, Hüseyin gibi Türk ve Müslüman isimi taşıyan kişilerdir. Menfaat karşılığında ajan olmuşlardır.

Bu kişiler, hiç tahmin bile edemediğiniz, güvenilir ve itibarlı insanlar olabilecekleri gibi, bilinmeyen tanınmayan, ama stratejik işlerle meşgul olan insanlar da olabilirler. Ancak duyduğumuz kadarıyla genelde gazeteciler bu konuda tercih edilirler. Zira meslekleri icabı çoğu yere rahatça girebilirler ve bir çok bilgiye ulaşabilirler.

Bazen, İsrail ve ABD lehine söylem ve eylemleri sebebiyle, ajanları tahmin etmek çokta zor olmayabilir. Bâzen de aksine radikal bir müslüman ve hizmet adamı gibi görünebilirler.

Mandela da Ajan Çıkmadı mı?

Siyonistlerde işlerin böyle yürüdüğünün en büyük örneklerinden ve delillerinden biri, yakın zamanda ölen ve hemen ardından İsrail ajanı olduğu ortaya çıkan Güney Afrika’nın efsânevi lideri Nelson Mandeladır.

Kimin aklına gelir ki değil mi!

Hele ki Güney afrikalı bir Mandela hayranı olsaydık, mümkün değil inanmazdık! O halde buyrun şu haberleri okuyun;

http://www.internethaber.com/mandela-israil-ajani-cikti-sok-621548h.htm

http://www.salom.com.tr/newsdetails.asp?id=89394

PDF'e AktarYazdır

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen buraya isminizi yazın